Elektro na klíč - Jiří Trenz

Na trhu působíme již od roku 1996, disponujeme potřebnými zkouškami dle zákona a každodenní praxí v oboru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyřešit jeho problém i vlastním návrhem a výrobou elektrického zařízení, které nelze nikde zakoupit. Kvalita a zkušenost, kterou do své práce přinášíme je také přímo spojená s výběrem renomovaných dodavatelů, se kterými spolupracujeme již dlouhá léta.

Přinášíme inovace a unikátní řešení nejen v oblasti kamerových systému

Můžeme se pochlubit i realizací zakázek, které mnohdy vyžadovaly velmi složitá technická řešení. Například v oblasti kamerových systémů jsme vytvořili zcela unikátní dílo, kdy obraz či zvuk z jakékoliv kamery v objektu mohou sledovat až tři monitorovací pracoviště najednou a je možno jednoduchým přepojením na propojovacím panelu každému z nich upravit výběr sledovaných kamer téměř okamžitě a bez dalšího tahání kabelů po způsobu strukturované kabeláže.

Při zabezpečení objektů myslíme na komfort a pohodlí zákazníka

Také zabezpečení domu můžeme vyřešit v rámci jednoho systému, který vám předává informaci na mobilní telefon o tom, jestli došlo k vloupání nebo požáru v konkrétní místnosti. Každý pak ocení jeden dálkový ovladač, kterým si při příjezdu domů odblokuje alarm, otevřete vjezdovou bránu a pak i garážová vrata. Svým zákazníkům vždy nabízíme jednoduchá a hlavně uživatelsky pohodlná řešení. Ještě je třeba podotknout, že celý systém lze v případě zájmu zákazníka servisovat na dálku po internetové síti a tím mnohdy ušetříte za výjezd, pokud lze závadu odstranit na dálku programováním.

Při dlouhodobějších montážích jsme plně soběstační díky karavanu

Disponujeme montážním vozem s karavanem, který můžeme využít při montážích. Tím dokážeme ušetřit čas při dojíždění na stavbu, zkrátit termín realizace a také stlačit cenu dodávky na co nejnižší úroveň.

Naši zákazníci

O naše zákazníky pečujeme a znovu se na nás obracejí s novými požadavky. Dokladem o úspěšnosti naší firmy jsou též zákazníci noví. Požadavky našich zákazníků řešíme operativně a rychle. Mezi naše nejčastější zákazníky patří:

Domácnosti

Jsme připraveni rychle zasáhnout při akutních problémech s elektroinstalací v domácnostech. Zajistíme opravy, údržbu a revize elektroinstalace, opravy zásuvek, jističů, instalace svítidel, podlahových topení, připojení elektrospotřebičů a řadu dalších prací.

Firmy a instituce

Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.

Naše osvědčeníJiří Trenztelefon: +420 732 803 634info@elektronaklic.cz