Bezpečnostní kamery Hradec Králové

Nabízíme Vám komplexní dodávku bezpečnostních kamer na klíč. Navrhneme Vám nejlepší řešení pro kamerový systém CCTV (Closed Circuit Television - uzavřený televizní okruh) a zajistíme profesionální instalaci a servis.

Bezpečnostní kamery Hradec Králové

Kamerový systém CCTV se používá ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů. Kamerový systém se skládá z bezpečnostních kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Kamerový systém může být doplněn i o mikrofony a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

Při výběru kamery jsou porovnávány tyto technické parametry: rozlišovací schopnost kamery (velikost obrazového CCD senzoru a počet obrazových bodů, které odpovídají počtu TV řádků), citlivost na min. osvětlení (Lux), odstup signálu od šumu (dB), rozsah automatické elektronické závěrky (AES - Automatic Electronic Shutter), způsob napájení (12VDC / 24VAC / 230VAC), synchronizace obrazu kamery (SYNC Internal/Line Lock), ovládání automatické clony (AutoIris) objektivu (AI - Video/Direct drive), kompenzace protisvětla (BLC - Back Light Control), automatické řízení zisku signálu (AGC - Automatic Gain Cotrol), u černobílých kamer gradace obrazu (Gama korekce), u barevných kamer vyvážení bílé barvy, resp. reprodukce barev v obraze (AWB - Automatic White Balance).

Některé kamery jsou vybaveny IR Cut funkcí, tj. odečtem filtrování infra světla, tzn. přepnutím do IR režimu. Tato funkce je řešena u DAY / NIGHT kamer softwarovým přepnutím (elektronicky) nebo hardwarově (mechanickým vyřazením IR filtru). Někteří výrobci označují hardwarově (mechanicky) přepínané kamery s nočním režimem jako True Day / Night.

Jiří Trenztelefon: +420 732 803 634info@elektronaklic.cz